Kısmetim Kapalı Ne Yapmalıyım

Değerli ziyaretçilerim, herkesin merak ettiği ve pek çok kez araştırdığı bir konu üzerinde durmak istedim. Kısmetim Kapalı Ne Yapmalıyım?Aslında doğuştan Cenabı hak herkesin kısmetini açık yaratmıştır.

Ancak yaşadığımız hayatta çevremizdeki insanların haset düşünceleri ve aşırı derecede kıskançlıklarından dolayı başarımızı, mutluluklarımızı sahip olduğumuz bir çok değerleri kaybettmemiz uğruna bir mücadeleye girmekteler. Bu gerek bakışlarındaki nazar enerjisi, gerkese büyü yoluyla yaptırmış oldukları negatif enerjilerden dolayı hayatımızın ve kısmetlerimizin kapanmasına sebep olmaktadır. Bunun neticesinde yaşamımızın akışı bozulur ve başarılarımız mutluluklarımız bizden uzaklaşarak önümüze sürekli engeller çıkmaya başlar. Sürekli tuttuğum dal kırılıyor demeye başlamanız kısmetinizle alakalı bir problemin çıktığına işaret etmektedir. Artık bir anda ne olduğunu anlayamıyorum sürekli aksaklıklar ve engellerle karşılaşıyorum demeye başlarsınız. Müslüman Allah'ın kendisine verdiği herşeye tevekkülle ve sabırla boyun eğmelidir aslında. Ama iş bu noktada karışıklık göstermektedir. Evet sabır, zaman, beklemek ama ya bu sizin hayatınıza dışardan bir müdahale sonucunda oluyorsa yani büyü yapılarak sizlere zarar vermek isteyenler tarfından gerçekleşiyorsa işte bu noktada beklemek sizleri daha da kötü hale getirecek işin içinden çıkılamayacak bir hale sokacaktır.

İşte bu nedenle bu sıkıntılardan kurtulmak adına gayret etmek gerekir. Peki Derya hocam nasıl bir gayret gereklidir. Herkes az çok kendini bilir farkettiği olumsuzluklarda nedenini araştırmak çok önemli bir noktadır. Eğer kısmetiniz kapanmış ise kısmet açma işlemi uygulanmalıdır.

Kısmetim Kapalı Ne Yapmalıyım? diyorsanız kısmetinizin kapalı mı değil mi bunu öğrenerek kısmet açma işlemlerinin yaptırması gereklidir. kısmet açma işlemi kişinin bilmeden kendisinin yâda bir başkasının kasıtlı olarak yolunuza koyduğu engellerin ortadan kaldırılmasına verilen genel isimdir. Bu işlemlerde detaylı ve etkili bir şekilde dualar kullanıldığı gibi özel medyum seanslarıda yapılabilir. İşlemi uygulayan Medyum Hoca işinde ne kadar uzmansa işlem o kadar etkin ve tesirli olmaktadır.

Daha detaylı bilgi için Medyum Derya Hocayla iletişime geçin…

Medyum Derya Hoca tüm sorunlarınızın çözümünde sizlerle olmaya devam ediyor.