İş Kısmetinin Açılması

İş kısmetininin durduk yere olmaz. Mutlaka altında yatan başka sebepler vardır. Bir kişi bu dünya hayatında kendi yazgısını tevekkül ederek ve sabır içerisinde yaşaması gerekir. Böyle yaşayan bir kişi kendi manevi değerlerinin artmasına sebep olur. Genel olarak bakıldığında günümüzde maalesef güçlü bir inanca ve karaktere sahip olmayan birçok insan var. Hiç kimse bir diğerinin başarısını, daha iyi yerlere gelmesini ve mutluluğunu kabullenemiyor. Bu kabullenememe özellikle akrabalar arasında bir hayli fazla. Bu düşüncelerden dolayı ise en yakın dostunu, arkadaşını, ailesinden birilerini yâda düşmanı olduğunu sandığı kişilere, Büyü yaptırarak, ilerlemeleri kendinden daha iyi konuma gelemesin amacıyla engel olmaya çalışıyorlar.

İşte biz buna kısmeti kapalı veya kısmeti kesilmiş diyoruz. Kapanmasının sebepleri arasında kötü enerjilerin olduğunu bu kötü enerjileri de yaptıran kişilerin sizlerin başarınızı, kariyerinizi, makam ve mevkiinizi, yani bulunduğunuz konumdan dolayı çekemeyen kin besleyen insanların yapmış oldukları etkilerle iş kısmetiniz kapanmaktadır.

Kazancınızın bir anda kapanması yâda azalması, eskiden kendisine nasip olan bir şeyin nasip olmaması, tuttuğunuz dalın kuruması, gibi sonuçlar ortaya çıkıyor. Yaratıcı asla yarattığı kulunun kısmetini kapatmaz. Fakat bu gibi durumlar sizlerin başarınızı, kariyerinizi, makam ve mevkiinizi, yani bulunduğunuz konumdan dolayı çekemeyen kin besleyen insanların yapmış oldukları etkilerle iş kısmetiniz kapanmasına sebep oluyor.

Medyum Derya Hoca tüm sorunlarınızın çözümünde sizlerle olmaya devam ediyor.